Warsaw

Business Development Manager

Dragon Rouge to globalna agencja kreatywna specjalizująca się w designie i innowacji. Projektujemy strategie, inicjujemy tworzenie nowych produktów i usług, tworzymy tożsamość marek, projektujemy opakowania. Agencja została założona w 1984 roku w Paryżu, w Warszawie działa od ponad 20 lat.

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy śmiałego i skutecznego Business Development Managera.

Zakres obowiązków:

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• realizacja strategii NB
• tworzenie ofert i prezentacji
• bieżące monitorowanie rynku
• organizacja wydarzeń specjalnych dla klientów
• opracowywanie case studies
• utrzymywanie kontaktów z prasą branżową
• współpraca z innymi biurami agencji

Wymagania:

• co najmniej 3-letnie doświadczenie w obsłudze klienta i/lub prowadzenie działań NB
• wysokie kompetencje interpersonalne
• doskonała umiejętność prezentowania i negocjacji
• samodzielność i zaangażowanie
• otwarta głowa, kreatywność
• pozytywne nastawienie do świata
• biegła znajomość języka angielskiego (język rosyjski będzie dodatkowym atutem)
• pasja dla brandingu

Oferujemy:

• ciekawą pracę w międzynarodowej firmie z bardzo dobrą reputacją
• otwartą i przyjazną atmosferę
• możliwość rozwoju
• wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy
• prywatną opiekę medyczną
• możliwość pracy w pięknej willi w Wilanowie

Interested?
You know what to do

Good for you! You're taking the first step towards becoming a dragon. Please fill out the form below and click on Apply Now. Oh, and don't forget to read our privacy policy. Fingers crossed!

Great!

Thank you for your interest, we'll be in touch soon