Warszawa

Business Development Manager

Dragon Rouge to globalna agencja kreatywna specjalizująca się w designie i innowacji. Projektujemy strategie, inicjujemy tworzenie nowych produktów i usług, tworzymy tożsamość marek, projektujemy opakowania. Agencja została założona w 1984 roku w Paryżu, w Warszawie działa od ponad 20 lat.

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy śmiałego i skutecznego Business Development Managera.

Zakres obowiązków:

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• realizacja strategii NB
• tworzenie ofert i prezentacji
• bieżące monitorowanie rynku
• organizacja wydarzeń specjalnych dla klientów
• opracowywanie case studies
• utrzymywanie kontaktów z prasą branżową
• współpraca z innymi biurami agencji

Wymagania:

• co najmniej 3-letnie doświadczenie w obsłudze klienta i/lub prowadzenie działań NB
• wysokie kompetencje interpersonalne
• doskonała umiejętność prezentowania i negocjacji
• samodzielność i zaangażowanie
• otwarta głowa, kreatywność
• pozytywne nastawienie do świata
• biegła znajomość języka angielskiego (język rosyjski będzie dodatkowym atutem)
• pasja dla brandingu

Oferujemy:

• ciekawą pracę w międzynarodowej firmie z bardzo dobrą reputacją
• otwartą i przyjazną atmosferę
• możliwość rozwoju
• wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy
• prywatną opiekę medyczną
• możliwość pracy w pięknej willi w Wilanowie

Zainteresowana/y?
Wiesz, co robić!

No i super! Jesteś o krok bliżej, żeby stać się Smokiem. Teraz wypełnij formularz i kliknij „Aplikuj teraz”.
No i nie zapomnij przeczytać informacji o danych osobowych. Trzymamy kciuki!

Świetnie!

Dziękujemy za zainteresowanie, odezwiemy się niedługo